Komentáře k zápasům

26.9.2020

U13     SBŠ OSTRAVA - BK START OSTRAVA 58:6 (12:0, 24:0, 33:2) a 58:25 (24:1, 32:11, 49:17)

Družstvo U13 zahájilo soutěž proti favoritovi celého oblastního přeboru. Zpočátku byl vidět respekt především v útoku, ale holky to nahrazovaly bojovností v obraně, takže skóre na straně soupeře příliš raketově nerostlo. Trochu nám to pokazily poslední čtyři minuty, kdy jsme poněkud polevily a bylo z toho 18 bodů v našem koši.

Ve druhém zápase nám dělalo problém naběhnutí soupeře po vyhazování. Z toho pramenily jednoduché koše, které jsme soupeři dopřály. Probraly jsme se však v útoku a rázem z toho byla vyhraná druhá čtvrtina. Potěšující je, že i když to po první čtvrtině vypadalo všelijak, dokázaly jsme ve druhém zápase soupeře udržet na stejných bodech jako v prvním. Střelecky se prosadily 3/4 hráček, což při tak nízkém skóre taky potěší.

Hrály a bodovaly: Badžgoňová 0+4 (TH 2/0), Brezňanová 0+0, Hermannová 2+0 (TH 2/0), Humlíčková 0+2 (TH 2/0), Krainová 0+0 (TH 2/0), Křižanová 0+2, Lukáčová G. 0+3 (TH 2/1), Lukáčová T. 2+0 (TH 2/0), Pavlíková 0+4, Rundtová 0+2 (TH 2/0), Szotková 2+8 (TH 2/0), Veselá 0+0