Komentáře k zápasům

U13  SBŠ Třinec - BK START OSTRAVA 73:21 a 69:15

Jak už bývá v zápasech této věkové kategorie zvykem, čelili jsme výškové i váhové přesile soupeře. Přesto jsme uhráli dosud nejlepší výsledky v této soutěži a nebýt docela slušného množství zahozených jednoduchých příležitostí, mohl být výsledek prvního zápasu ještě lepší. Ve druhém zápase už holkám hrajícím v osmi začaly docházet síly, přesto poslední čtvrtinu dokázaly vyhrát!!!

U13  BK START OSTRAVA - SBŠ Ostrava U12 12:80 a 16:91

 Další zápas v kategorii U13 jsme sehrály proti výběru ročníku 2012 SBŠ Ostrava. Nebyl tedy o nic vyšší než my, ale zato měl o mnoho více zkušeností a dovedností. Pro nás jsou to získané zkušenosti především pro kategorii U12, do které velká část holek věkově patří.

 

U13  Basket Opava 2010 - BK START OSTRAVA 108:9 a 99:6

Téměř ve stejném složení jako soutěž U12 budeme hrát soutěž pro U13. Pro většinu holek to znamená, že soupeř bude o 1-2 roky starší. Bude tedy vyšší, silnější a vyhranější. V těchto zápasech vše tedy leželo na Emě a Adi, které se jediné dokázaly bodově prosadit. Pochvalu ale zaslouží i ostatní hráčky, pro které je to první sezóna se soutěžními zápasy. Všechny bojovaly co jim síly a výška dovolily.