Komentáře k zápasům

20.9.2020

U12     BK START OSTRAVA - TJ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 12:62 (4:12, 4:24, 6:44) a 32:70 (16:14, 18:26, 24:46)

V neděli zahájily svou soutěž naše U12. Nemoci se sice nekonaly, ale jiná omezení způsobila, že se nás sešlo pouze 10. O to víc prostoru však měla ta děvčata, která na zápas dorazila.  Takže místo ve dvou čtvrtinách hrála ve třech.

Přestože do úvodu zápasu nastoupily naše nejzkušenější hráčky, míč nám do koše nechtěl pořádně spadnout. Byla vidět zbytečná nervozita, strach jít důrazně do dvojtaktu, a tak získat aspoň faul. Byla to velká škoda, protože jsme mohly první zápas sehrát s daleko příznivějším výsledkem.

Druhý zápas nám vyšel parádně v úvodu. Zásluhou důrazné Lucky jsme ve třetí minutě vedly 9:0. Jelikož naším cílem není zničit naše tahouny, ale dát prostor ke hře všem, soupeř postupně dotahoval. Přesto jsme udržely v první čtvrtině vedení. Celkově se nám druhý zápas vyvedl o hodně lépe než ten první. Vzhledem k tomu, že více než polovina družstva patří do věkově nižších kategorií, si holky zaslouží velkou pochvalu. Kde chyběly centimetry, nahrazovaly to bojovností!!!

Hrály a bodovaly: Kučerová 0+0, Marušáková 0+0, Metelková 0+0, Pavlíková 8+16 (TH 13/8), Račáková B. 0+0, Račáková T. 0+0, Rundtová 0+8, Salamonová 0+0, Skripová 2+2, Závadová 2+6